рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Член оргкомітету Олімпіади-2020 здав позитивний тест на коронавірус

  • Розсилка
  Розміщені в Токіо олімпійські кільця наразі є радше біллю японців - Член оргкомітету Олімпіади-2020 здав позитивний тест на коронавірус
  Розміщені в Токіо олімпійські кільця наразі є радше біллю японців
  Фото - Rappler

  Люди, які контактували з інфікованим, відправлені на самоізоляцію

  Видання Inside the Games знайшло підтвердження, що чоловіка років тридцяти, який працює у штабі Олімпійських ігор-2020 у Токіо, помістили на домашній карантин у зв'язку зі зданим позитивним тестом на Covid-19.

  «Організаційний комітет визначив осіб, які мали тісний контакт з пацієнтом і відправив їх на домашню ізоляцію з сьогоднішнього дня, тоді як приміщення, де працювала людина, буде закрите та дезінфіковане», - йдеться в заяві Токіо-2020.

  Останні два тижні співробітники працювали з дому після того, як прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив надзвичайний стан у Токіо, а також шести інших префектурах.

  Зараз його рішення поширилося на всю Японію.

  Організаційний комітет Токіо-2020 складається з близько 3800 працівників з таких організацій, як Японський олімпійський комітет, Японський паралімпійський комітет, Токійська мерія та уряд Японії.

  Через спалах Covid-19 у Японії та в усьому світі Олімпіада в Токіо перенесена на рік і тепер має відкритися 23 липня 2021 року.

  Паралімпійські ігри в Токіо відповідно мають відбутися між 24 серпня і 5 вересня наступного року.

  Токіо-2020 створив цільову групу для вирішення ситуації з Covid-19, яка не демонструє ознак уповільнення.

  На сьогодні в Японії зафіксовано понад 12 тисяч підтверджених випадків Covid-19, внаслідок яких загинуло 299 людей. Вилікувалося на цей момент 1 424 особи.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ