Дебют колишнього пілота Формули-1 Боттаса у ралі закінчився п'ятим місцем

Валттері посів п'яте місце на Ралі Лапландії Арктики, вигравши одну зі спец ділянок

Боттас пілотував машину у специфікації подібній до тієї, що використовують гонщики M-Sport у WRC.

Він боровся проти постійних учасників чемпіонату Фінляндії з ралі, які пілотували менш потужні машини класу R5, що використовуються в класі WRC2.

Після повільного старту, де йому вдалося стати сьомим і дев'ятим на перших двох спецділянках, Боттас до вечора п'ятниці вибрався на п'яте місце, на якому й залишився до самого фінішу.

Окрім того, він здобув перемогу на одній із «глядацьких» спецділянок, випередивши найближчого переслідувача на 2,3 секунди.

Протягом більшої частини ралі Боттас переслідував Хенріка Пієтарінена за кермом Skoda Fabia, проте його шанси на четверте місце остаточно зникли після перемог суперника на останніх двох спецділянках.

Штурманом Боттаса на цьому ралі став дворазовий чемпіон світу Тімо Раутіайнен, який був штурманом Маркуса Грьонхольма у переможні сезони 2000 і 2002 років.

Колишній пілот Ferrari у Формулі 1 Міка Сало зайняв 11-те місце, а переміг Еміль Ліндхольм за кермом Volkswagen Polo GTI R5.