рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Двоє екс-футболістів «Арсеналу» через юристів добилися, щоб клуб почав їм платити зароблене

  • Розсилка
  Юристи захистили права футболістів Руслана Черненка і Вадима Семчука в досудовому порядку - Двоє екс-футболістів «Арсеналу» через юристів добилися, щоб клуб почав їм платити зароблене
  Юристи захистили права футболістів Руслана Черненка і Вадима Семчука в досудовому порядку
  Фейсбук Юрія Юрченка

  Клуб-аутсайдер ще й поводиться у ставленні до підлеглих непорядно

  Двоє екс-футболістів київського «Арсеналу» збиралися позиватися до свого колишнього клубу, але в ході дебатів уже отримали левого частку заробленого. Про це сповістив на власній сторінці в «Фейсбуку» юрист Юрій Юрченко.  «До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернулися футболісти-професіонали Руслан Черненко та Вадим Семчук, - написав пан Юрченко. - Предмет звернення – заборгованість ФК «Арсенал» (Київ) за контрактами. За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, Асоціацією надана юридична допомога, підготовлено та направлено відповідні документи до Палати з вирішення спорів ФФУ та аргументовані матеріали відповідальним особам клубу з цього питання, у зв’язку з чим неодноразово проведено відповідні перемовини.

  В результаті вжитих заходів щодо захисту прав футболістів та проведених Асоціацією складних конструктивних переговорів з ФК «Арсенал» (Київ) сторонами досягнуто рішення стосовно позитивного вирішення спору мирним шляхом в позасудовому порядку: зокрема, станом на сьогодні футболістам погашено вже 85 % погодженої суми заборгованності».

  Нагадуємо, що «Арсенал» є безнадійним аутсайдером української Прем'єр-ліги.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ