Нідерланди – Україна: онлайн трансляція матчу Євро-2020

Графіка: УАФ

Команда Андрія Шевченка стартує на чемпіонаті континенту матчем з фаворитом турніру

Одна з наймолодших збірних чемпіонату Європи команда України вийшла на старт. Сьогодні ввечері, 13 червня, вона проведе перший матч групового турніру. А Амстердамі на неї чекає серйозний екзамен з одним з фаворитів Євро-2020 збірною Нідерландів. «Главком» проведе онлайн трансляцію зустрічі, яка розпочнеться о 22:00.

Наш прогноз на матч дивіться тут.

90 хв. 5 хвилин додає арбітр

85 хв. Думфріс забиває. Знову лівий фланг провалився. 3:2

79 хв. ГОЛ!!!! Яремчук зрівнює рахунок!!!

75 хв. ГОЛ! Ямоленко забиває класнючий м'яч! Обвідним ударом під поперечину.

71 хв. Яремчук наважився на удар метрів з 17-тии - воротар на місці.

58 хв. 2:0. Голландці вдруге перші на підборі. Поганий початок.

56 хв. Знову небезпечно біля наших воріт. Бущан на місці.

53 хв. Гол! Вейналдум забиває. Миколенко провалився на фланзі, Бущан перервав простріл, але новачок ПСЖ був першим на підборі і вліпив під поперечину 1:0.

50 хв. Сценарій першого тайму повторюється. Але голландці стали настирливіше.

46 хв. Розпочався другий тайм. Нагадаємо, голландці мали перевагу, але у воротах дуже добре діяв Бущан. Українці за нагоди контратакували і, загалом, виглядали дуже гідно.

45+1 Перерва. Класна гра.

45 хв. Блискавична атака українців. Ярмоленко кмітливо хотів пошити в дурні захисника й воротаря. Не вийшло.

41 хв. Малиновський віддавав шикарну передачу на Яремчука, але нападник чомусь пропустив її воротарю суперника...

39 хв. Вмерти можна. Бущан відбиває удар впритул.

35 хв. На стадіоні чути "Україна!, Україна!"

30 - Ярмоленко з правої бив, воротар на місці

28 - Ярмоленко просить пенальті! Ех. Не буде

27 хв. Бущан рятує команду.

25 хв. Миколенко оримав по зубах. Трохи полежав, але згадав про преміальні й побіг на своє місце. І перервав гольову атаку

22 хв. Спалах активності. Українці розвинули класну атаку, але Малиновський загальмував. У відповідь отримали удар Депая - Бущан на місці.

20 хв. Українці огризаються. Але бальше діють в захисті.

16 хв. Яремчук мав нагоду для гарного удару. Не зміг вправно пробити

13 хв. Трохи заспокоїлася гра. Але швидкості шалені. Просто супер

7 хв. Вейналдум ледве не забив. М'яч пройшов над поперечиною.

5 хв. Момент у голландців. Бущан рятує Україну.

4 хв. Команди взяли з місця в кар'єр. Вже три моменти було. Атака українців завершилася небезпечним кутовим.

2 хв. Потужні атака українців завершилася... контратакою голландців. Бущан парирував удар.

Матч розпочався.

5 хвилин до матчу. Грає Гімн України. Всі співають. І футболісти і вболівальники.

10 хвилин до матчу. Команди провели розминку. Виходять на поле.

30 хвилин до матчу. Останні вболівальники біжать на стадіон. У наших буде підтримка. "Главком" буде на матчі.

200326713_939654123524559_2588997404420677583_n

198564455_1605292506333939_6345839343346205618_n

198150701_303821521325222_5342498489314055680_n

197803791_1104314943393973_4321970851387051250_n

50 хвилин до матчу. Стали відомі стартові склади команд. Степаненко залишився в запасі, Ярмоленко розпочне з перших хвилин.

1 година 30 хвилин до матчу. Дружина Андрія Шевченка американка Крістен Пазік також підтримує збірну України.

.jpg_13

2 години до матчу. На тренуванні вранці українська збірна перебувала в доброму гуморі.

555

3 години до матчу. Згадали про Еліну Світоліну нижче, і вона повісила в "сторіз" чергову світлику. Тенісистка вже приготувалася давати бій голландцям.

.jpg_12

3 години 45 хвилин до матчу. Тим часом один матч ігрового дня вже завершився. У групі D Англія здолала Хорватію (відео).

4 години 15 хвилин до матчу. До гри вже все готово. В Амстердамі ясно, 23 градуси тепла.

--2-min.

6 годин до матчу. 23 роки тому українці в складі збірної імперії зустрічалися з голландцями і перемогли - 1:0 (відео).

На жаль, збірна України давно не грає в комбінованих кольорах форми. Варто спробувати. Тенісисткам у такій ще й щастить.

1_06

6 годин 40 хвилин до матчу. Польський телеканал "відзначився" тим, що переплутав усі прапори, під якими вийдуть на поле сьогоднішні суперники.

1623583632633886112

7 годин до матчу. Євро для нас відкривається сьогодні. Тож пропонуємо переглянути урочисту церемонію з Олімпійського стадіону в Римі.

7 годин 30 хвилин до матчу. Історія з данцем Крістіаном Еріксеном завершилася хепі-ендом. Гравці збірної України побажали півзахиснику швидкого одужання.

8 годин до матчу. Хвилювання потрохи зростає. Щоб розлабитися, не треба йти за пивом. Дастатньо переглянути, як соцмережі відреагували на перемогу Бельгії і поразку Росії.

Депутат Гончаренко, тим часом, запропонував на футболках збірної України розмістити мапу з кількома колишніми українськими регіонами.

8 годин 45 хвилин до матчу. Вже відомо, в якій формі зіграє збірна України. Обрали синій комплект. В Росії вже не волають з приводу гасла "Героям слава!". У них інші проблеми. Їхню команду красиво принизила збірна Бельгії. Відео ганьби.

--min

9 годин до матчу. До заявки на гру не потрапив один з лідерів київського «Динамо» Віктор Циганков. Компанію на трибуні йому складуть Роман Безус і Георгій Судаков.

Основний склад Головний тренер Андрій Шевченко обиратиме з таких гравців (за номерами):

1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Євген Макаренко, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 19. Артем Бєсєдін, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Анатолій Трубін, 24. Олександр Тимчик, 25. Денис Попов, 26. Артем Довбик.

Тим часом Андрій Шевченко розповів, як долатиме збірну Нідерландів.

А Мирон Маркевич впевнений, що збірну Нідерландів можна обіграти.