«Ніякий ти мені не друг»: Усик прийняв виклик Грицая, але на своїх умовах (відео)
![«Ніякий ти мені не друг»: Усик прийняв виклик Грицая, але на своїх умовах (відео)](/img/article/6792/54_main-v1589209566.jpg)
Олександр каже, що не звик битися без правил
Боксер Олександр Усик відповів борцю Богдану Грицаю, який викликав його на бій без правил. Відповісти відразу Олександр не зміг, бо «святкував 75-річчя перемоги над фашизмом».
Усик погодився провести поєдинок, але тільки за правилами боксу.
«Дуже багато експертів з'явилося, які хочуть мене в чомусь провчити і приймають виклики. З приводу виклику. Всі ті, хто хочуть викликати мене на бій, а вас дуже велика кількість – я не можу всім відповідати і з усіма боксувати, - сказав Усик у своєму відеозверненні. - Але з'явився ще один хлопець, потрібно віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав або зазнавав труднощів, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик – я, як джентльмен, який сповідує правила, - ласкаво прошу в ринг.
Але потрібно домовитися, де ми будемо боксувати і на яких умовах. Бої без правил – це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати, але я живу за правилами. І я не поділяю народ, зараз же йде поділ. Хтось буде вболівати за одного, хтось буде вболівати за іншого – і це йде поділ всередині. Мені без різниці, що відбувається за територією моєї країни. Мені важливо, що відбувається всередині.
Так що друзі, якщо хто хоче в ринг – ласкаво просимо. Але тільки ви повинні пройти медогляд, що лікар дає вам дозвіл. І в цьому випадку ми будемо ретельно вибирати, з ким боксувати, а з ким ні. Якщо ви хочете – ставайте в чергу.
Друг мій, хоча ні, ти ніякий ти мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій? Ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. Я обираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами».
Коментарі — 0