Підсумкова таблиця групи D на Євро-2024: хто отримує путівки до плей-оф

фото з відкритих джерел

Плей-оф проти другої команди у квартеті збірної України розпочинатимуть французи

За підсумками сьогоднішніх матчів третього туру в групі D в рамках чемпіонату Європи-2024 прямі путівки до плей-оф здобули збірні Австрії та Франції. Отримавши перемогу над Австрією з рахунком 1:0 та зігравши внічию проти збірної Нідерландів (0:0), французи забезпечили собі місце у топ-2 квартету достроково. Тож збірна Франції розпочинатиме плей-оф проти другої команди у квартеті збірної України.

Водночас команді Нідерландів вистачило всього одного балу для фінішу у топ-2 своєї групи. Але Австрія в очній боротьбі з «помаранчевими» таки зуміла випередити їх у таблиці.

Результати матчів висвітлені в офіційних соцмережах Євро-2024. Тут також можна подивитись повний звіт щодо матчу.

Як пройшли кінцеві матчі групи D?

• Франція вела у рахунку з Польщею після реалізованого Кіліаном Мбаппе пенальті. Вже в другому таймі з власного 11-метрового забив Роберт Левандовські та встановив остаточний рахунок – 1:1.
  • Австрія повела проти Нідерландів уже на шостій хвилині завдяки автоголу Доніелла Малена. Двічі «помаранчеві» зрівнювали рахунок упродовж другого тайму, перш ніж крапку в поєдинку поставив Марсель Забіцер – 3:2 на користь австрійців.

Євро-2024: 3-й тур

• Франція – Польща 1:1. Голи: Мбаппе (пен.), 56 – Левандовські (пен.), 79.
  • Нідерланди – Австрія 2:3. Голи: Гакпо, 47, Депай, 75 – Мален (а/г), 6, Шмід, 59, Забіцер, 80.

Підсумкова таблиця групи D

1. Австрія – 6 очок (3 матчі), 6:4 (різниця голів);
  2. Франція – 5 (3), 2:1;
  3. Нідерланди – 4 (3), 4:4;
  4. Польща – 1 (3), 3:6.

Що означають результати групи D?

• Австрія вперше виграє групу чемпіонатів Європи з футболу. Досі команда проходила в плей-оф лише з другого місця квартету на Євро-2020.
  • Нідерланди стали першою збірною, що кваліфікувалася до плей-оф з рейтингу третіх місць. У відповідному переліку команда посідає проміжне перше місце.