Зевіна здобуває срібло чемпіонату Європи з плавання

Маємо надію, що сьогодні почин Дарини продовжить інший українець - Михайло Романчук

На дистанції 200 м на спині українка показала другий результат

У третій день змагань відкрили лік медалям на чемпіонаті Європи з плавання українські плавці.

Нагадаємо, змагання на короткій воді відбуваються у Ґлазго, на Україну на них представляє семеро спортсменів.
25-річна Дарина Зевіна, яка вчора зупинилася за крок від нагороди на дистанції 100 м на спині, щойно вдало фінішувала в фіналі на дистанції 200 м на спині. Киянка показала час 2:02.25, який приніс їй срібло чемпіонату Європи. Першою стала Маргарита Панзієра з результатом 2:01.45. третя – представниця нідерландів Кіра Тоуссет 2:03.04.

Зазначимо, що в останнє побувати на п'єдесталі чемпіонату Європи у змаганнях на короткій воді Зевіній вдавалося 2017 року у Копенгагені, тоді вона теж була другою, а італійка, яка цього разу опинилася попереду - третьою.