«Шахтар» сенсаційно поступився «Олександрії» в чемпіонаті України

Донецький клуб несподівано втратив очки в третьому турі

«Гірники» зазнали першої поразки за керівництва Роберто Де Дзербі

Донецький «Шахтар» несподівано зазнав поразки в третьому турі української Прем’єр-ліги. «Гірники» приймали на своєму полі «Олександрію» і забили на гол менше – 1:2.

Всі голи були забиті в першому таймі. Гості сміливо йшли в контратаку і вже на шостій хвилині відкрили рахунок. Триходівка Одарюк – Цуріков з Третьяков завершилася влучним ударом останнього. «Шахтар» відігрався швидко. Дебютний гол за гірників забив захисник Віктор Корнієнко, який першим був на м’ячі після прострілу Додо.

«Гірники» продовжували тиснути, і знову наразилися на контрвипад. «Олександрія» розіграла схожу комбінацію, яку почав уже Третьяков, продовжив Цуріков, а завершував Ковалець.

Ще до переви господарі мали відіграватися – після удару головою Степаненка за гостей зіграла поперечина воріт.

«Олександрія» дуже впевнено оборонялася і донеччани більше стовідсоткових нагод для взяття воріт не мали.

Ця поразка стала першою з того часу, як донеччан очолив італійський тренер Роберто Де Дзербі.

Нагадаємо, що наступного тижня «Шахтар» проведе матч-відповідь проти «Генка» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Перша зустріч у Бельгії завершилася перемогою української команди.

В інших матчах третього туру «Дніпро-1» переміг «Маріуполь» – 2:0, «Рух» завдав поразки «Вересу» – 2:1, а «Металіст-1925» здолав «Черноморець» – 3:2.