Світоліна програла чвертьфінал, який розпочинала з переваги 4:0

Еліна Світоліна не змогла зупинити переможної ходи Софії Кенін
Великий теніс України

Українка не змогла розвинути успіху

Сьома ракетка світу Еліна Світоліна з України припинила виступи на турнірі із серії Premier 5 у канадському Торонто (покриття – хард, призовий фонд - $2 830 000).

У чвертьфіналі наша тенісна прима поступилася 29-й тенісистці світу Софії Кенін із США – 6:7(2), 4:6.

Матч тривав годину і 47 хвилин. Еліна феєрично почала поєдинок, проте повівши 4:0, почала втрачати перевагу. Так чи інакше, за рахунку 5:3 українка була в геймі від перемоги в першому сеті. Та не вдалося – поразка на тай-брейку, невдача в другій партії, а з нею і програний матч у цілому.

Таким чином, Кенін у Торонто перемогла обох найсильніших українських тенісисток. В 1/8 фіналу вона здолала Даяну Ястремську. Ще раніше Софія перемогла першу ракетку світу Ешлі Барті з Австралії. В півфіналі Кенін зустрінеться з переможницею пари Кароліна Плішкова (Чехія) – Б’янка Андреєску (Канада).