Українки вибороли бронзову медаль чемпіонату світу в артистичному плаванні
![Українки вибороли бронзову медаль чемпіонату світу в артистичному плаванні](/img/article/6115/59_main-v1563537807.jpg)
Наші спортсменки стали третіми в довільній групі на чемпіонаті світу з водних видів спорту
Українська збірна виборола бронзову медаль в довільній програмі артистичного плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту в корейському Кванджу.
У складі нашої команди виступали Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно, Марта Федіна, Марина і Влада Алексіїви, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Резнік. Запасними у цьому виді були Олександра Коваленко та Вероніка Гришко.
Це вже п’ята нагорода наших спортсменів у Кванджу.
Коментарі — 0