Українська дзюдоїстка стала віце-чемпіонкою німецької Бундесліги

Команда «Judo Club Wiesbaden»

Марина Черняк і її команда стали другими на змаганнях у Німеччині

Вкотре підтвердивши титул чемпіонки України з дзюдо у Сумах, запорізька дзюдоїстка Марина Черняк (48 кг) вирушила до Німеччини.

Там у складі команди «Judo Club Wiesbaden» вона взяла участь у чемпіонаті німецької Бундесліги.

Команда Марини дійшла до фіналу, причому запоріжанка принесла своїй збірній винятково перемоги.

А за золото «Judo Club Wiesbaden» зустрічався з «TSG Basknang». Зустріч завершилася з рівним рахунком 7:7.

За додатковими показниками перемогу присудили «TSG Basknang», який вперше у своїй історії виграв змагання Бундесліги.

Марина Черняк у складі своєї команди стала срібним призером німецької ліги, інформує «ЗА! Спорт».

Нагадаємо, українські дзюдоїсти у 2017 році вперше за майже десять років не здобули медалі чемпіонату світу.