Українські стрибунки у висоту Магучих, Геращенко і Левченко зайняли весь п’єдестал у Словаччині

Ярослава Магучих, Ірина Геращенко і Юлія Левченко не пустили на п'єдестал нікого, крім українок
Скрін-шот

Ярослава Магучих залишається непереможною

Українські легкоатлетки зайняли весь п’єдестал на змаганнях European Athletics Indoor Permit Meetings у словацькому місті Баньска Бистриця.

Четверту поспіль після львівського меморіалу Дем’янюка, перемог у німецьких Коттбусі і Карлсруе здобула 18-річна Ярослава Магучих. На цей раз віце-чемпіонка світу обійшлася без рекордів, тріумфувавши зі «скромними» як для себе 1,96 метра. Цю висоту вихованка Тетяни Степанової взяла з другої спроби, а двометрової вершини здолати не змогла.

Друге й третє місця з результатом 1,93 м посіли Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Ірина стала другою, бо взяла цю висоту з першої спроби, а Юлія – з третьої.

Нагадаємо, що Левченко виграла Різдвяні старти у Києві, а в Коттбусі і Карлсруе була другою слідом за Магучих. Геращенко ставала другою після ще однієї українки Юлії Чумаченко в чеському Тршинці.