Збірна України тріумфувала на першому відбірному етапі Євроліги з пляжного футболу

Фото beachsoccer.com

Українці наблизилися до того, аби вийти у Суперфінал

У заключному поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Німеччини.

Після двох перемог над командами Швейцарії й Італії, в останньому матчі у Баку збірна України зустрічалася з аутсайдером групи – Німеччиною, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Однак аутсайдер виявився лише номінальним, адже захопив ініціативу з перших хвилин зустрічі. На 5-й хвилині німці вийшли вперед. Влучним ударом відзначився Саша Вейрау.

Українська збірна, втім, зробила висновки з невдалого початку матчу та різко додала.

Наприкінці першої третини поєдинку Роман Пачев відновив рівновагу, а на початку другої Юрій Щериця забив другий м'яч у ворота німецької команди.

Однак, не встигли підопічні Євгена Варениці відсвяткувати успіх, як Крістіан Бірман знову встановив паритет – 2:2.

У третьому періоді суперники спочатку обмінялися м'ячами. У складі «синьо-жовтих» відзначився Олександр Корнійчук, для якого цей гол став п'ятим на турнірі.

Але, на відміну від попереднього дня, до додаткового часу, а тим більше до серії пенальті справа не дійшла. За дві хвилини до фінального свистка Роман Пачев приніс  українцям перемогу – 4:3.

Отже, незалежно від результату останнього поєдинку у нашій групі, збірна України її виграла та зробила вагому заявку на вихід до Суперфіналу Євроліги-2018.