Збірна України з баскетболу 3х3 не змогла вийти у півфінал Чемпіонату світу

Фото взяте з ФБУ

Наші співвітчизники у чвертьфіналі поступилися словенцям

Чоловіча національна збірна України поступилася команді Словенії в чвертьфіналі Чемпіонату світу з баскетболу 3х3.

Підсумковий рахунок зустрічі – 15:21, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Попри щільний захист українців, словенці жорстко пішли вперед і першими відкрили рахунок.

Згодом Тимофеєнко відповів на це дальнім влучанням. Та після двох хвилин гри попереду були суперники – 5:3.

Кольченко дальнім пострілом не дав балканцям започаткувати відрив у рахунку.

Втім, після понад трьох зіграних хвилин агресивний тиск словенців у поєднанні з дальніми кидками дозволив їм відірватися на чотири очки.

Після половини ігрового часу на табло відобразилася рівновага – 11:11.

Надалі боротьба ще більш загострилася, натомість результативність знизилася. За 2:17 хв до кінця основного ігрового часу рахунок був знову рівний – 13:13.

Словенці відірвалися на три очки, та дальнє влучання Липовцева скоротило різницю.

Однак суперник знову збільшив перевагу, а заключні штрафні поставили крапку у боротьбі. Збірна України припинила виступи на стадії чвертьфіналу.

Нагадаємо, на груповому етапі збірна України фінішувала другою. Хлопці перемогли Нігерію, Хорватію, Йорданію та поступилися Латвії.