Жіноча збірна України з футболу вдруге розгромила команду Косова у товариських матчах

Жіноча збірна України з футболу
Фото womensfootball.com.ua

Українки цього разу перемогли 4:0

У понеділок, 12 листопада, національна жіноча збірна України у межах навчально-тренувального збору, що вже завершується у Туреччині, провела другий товариський матч проти команди Косова.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.

Зі стартових хвилин наставник збірної України Наталія Зінченко вирішила перевірити найближчий резерв.

У другій товариській грі суперниці протрималися півгодини, поки не зупинили не за правилами прорив Тетяни Романенко. Надія Куніна була влучною з позначки.

А вже за п'ять хвилин активна Романенко подвоїла рахунок на табло. Більше м'ячів до перерви команди не забивали.

У другому таймі тренер українок провела декілька замін, що одразу далося взнаки. «Синьо-жовті» раз по раз створювали небезпечні моменти, проте у завершальній стадії були неточними.

Утім, на 75-й хвилині Вероніка Андрухів із чергової спроби зуміла пробити кіпера, а вже за чотири хвилини Дар’я Апанащенко зняла всі питання про переможця – 4:0.

Товариський матч з футболу

Жіночі збірні

Україна – Косово – 4:0 (2:0)

Голи: Куніна (31, з пенальті), Романенко (36), Андрухів (75), Апанащенко (79).

Україна (стартовий склад): Бондарчук, Кравець, Подольська, Іванишин, Петрик, Китаєва, Хаванська, Малахова, Романенко, Шевчук, Куніна.