«Йди і вбивайся». Росіянки накинулися на прихильника мобілізації

«Йди і вбивайся». Росіянки накинулися на прихильника мобілізації

Мобілізація в РФ все частіше зустрічає спротив росіян

Мобілізація в Росії продовжує супроводжуватися проявами невдоволення з боку місцевого населення.

Зокрема в Хабаровському краї присутні на зборі громадян жінки грубо вилаяли прихильника мобілізації, який закликав всіх бажаючих «йти на убій» приєднуватися до нього.

Обережно! Присутня ненормативна лексика!

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителям тимчасово окупованого Росією Криму заборонили виїзд з півострова без дозволу військкомату.

Аналітик правозахисної організації «Крим SOS» Євген Ярошенко раніше заявив, що мобілізація кримських татар до російської армії може спричинити геноцид. За попередніми оцінками, як зазначив правозахисник, приблизно 90% повісток у Криму отримали кримські татари. Водночас кримські татари становлять 13-15% населення півострова. 

21 вересня президент Росії звернувся до громадян із заявою про початок часткової мобілізації у країні. Після цього міністр оборони Сергій Шойгу перерахував категорії громадян, які будуть призиватися. Він зазначив, що із запасу будуть призиватися росіяни, які вже мають бойовий досвід. Також до цієї категорії потрапляють люди з необхідною для армії військово-обліковою спеціальністю. Загалом, за підрахунками Міноборони, буде призвано 300 тис. резервістів.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: