Лукашенко лютує: у Білорусі немає упаковки для молока (відео)

Лукашенко лютує: у Білорусі немає упаковки для молока (відео)
Самопроголошений лідер Білорусі не знає, що діяти в умовах нинішніх санкцій
скріншот з відео

Білоруський диктатор навіть не розуміє, наскільки великі проблеми у його країни

Представники бізнесу Білорусі зустрілись із самопроголошеним лідером країни, Олександром Лукашенко. Вони поскаржились на відсутність тари для пакування молока. 

Лукашенко на це відповів просто: «Зробіть самі».

Прем'єр-міністру БІлорусі Роману Головченку довелося пояснювати диктатору, що тетрапак – це унікальна технологія, яку, окрім розробника, ніхто у світі не зміг повторити. Раніше такою тарою Білорусь постачала Росія. Але через санкції, яких країна зазнала після повномасштабного вторгнення в Україну, тетрапаки в Росію більше не надходять.

Тетрапак – збірний термін для багатошарового пакування продуктів. Упаковка складається з кількох шарів картону, поліетилену та фольги. Не відноситься до макулатури!

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що керівництво республіки Білорусь продовжує надавати військову підтримку Росії. Зокрема, до Бєлгородської області була відправлена чергова партія боєприпасів обсягом до 20 вагонів.

Тим часом Білорусь розконсервувала військову техніку, щоб відправити її в Україну. Розконсервована білоруська військова техніка скоріш за все буде відправлена на Донецький напрямок фронту.

Ексзаступник секретаря РНБО, генерал Сергій Кривонос розповів, з яких напрямків Білорусь може напасти на Україну.

Згодом у Генштабі ЗСУ повідомили про загрозу проникнення в Україну з території Білорусі диверсійно-розвідувальних груп.

Крім цього, за даними української розвідки, Кремль планував теракти в Білорусі, щоб втягнути Лукашенка у війну. А у місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи росіян.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: