рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дівчина з Вінниці побореться за корону конкурсу «Міс Українська Канада 2018»

  • Розсилка
  Дівчина з Вінниці побореться за корону конкурсу «Міс Українська Канада 2018»

  Вінничанка Ірина Медяна змагається за перемогу в «Міс Українська Канада 2018». Фінал змагань відбудеться 15 липня у Торонто

  Як розповів редакція сайту Vinbazar.com батько конкурсантки, відомий у Вінниці продюсер та режисер Василь Медяний, Ірина в минулому році поїхала навчатися до канадського Centennial College. Сьогодні дівчина проходить практику у місцевій компанії. 

  Ірині Медяній 22 роки. Навчалася у школі-ліцеї №7. Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.   У конкурсі приймає участь 16 красунь, які представлять свої таланти, а також власні соціальні проекти, що спрямовані на допомогу Україні. Переможнеця отримає фінансування для реалізації на території України. Головною родзинку конкурсу є дифіле в автентичному українському вбранні.   Конкурс «Міс Українська Канада», який стартував у вересні 2015 року, продовжує традиції конкурсу краси, започатковані близько 60 років тому. Мета нового проекту – популяризація української культури в Канаді, сприяння просуванню талантів і широке залучення молодих українців, які проживають в країні, до соціальних ініціатив задля допомоги Україні. Важливо наголосити: головним критерієм відбору до «Міс Українська Канада» є не жіноча краса – поняття абстрактне і суб’єктивне, та й сам конкурс відходить від традиційних стандартів подібних змагань. Головна умова до участі дівчат у цьогорічному конкурсі – українське походження і проживання в будь–якій провінції Канади. Щонайперше, у новому проекті відсутні вимоги щодо фізичних параметрів.

  Джерело: Vinbazar


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ