На Вінниччині склали вже 191 протокол за порушення карантину

На Вінниччині склали вже 191 протокол за порушення карантину

80 протоколів було складено відносно підприємців...

На Вінниччині з початку карантинних заходів поліціянти склали 191 адміністративний протокол на порушників карантинних вимог. Тільки протягом однієї доби, 7 квітня, складено 14 адмінпротоколів.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, йдеться про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).

Загалом 80 протоколів було складено відносно підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність.

Ще 31 протокол – на керівників торгових закладів та установ харчування, 32 – на керівників підприємств, установ та організацій.

Окрім цього, ще 15 – відносно перевізників. Також поліціянти склали 23 адмінпротоколи на громадян за порушення самоізоляції та ще 24 протоколи – відносно фізичних осіб.

«Поліцейські продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень та забезпечують посилену охорони публічної безпеки. Щодня на карантинних постах цілодобово несуть службу понад 700 поліцейських та 130 військовослужбовців Національної гвардії» – йдеться у повідомленні поліції.

Зазначено, що для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки й порядку на території області залучено 145 мобільних патрулів (у Вінниці – 34) та 83 піших (у Вінниці 30).

Правоохоронці нагадують, що за такі правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень. Для посадових осіб – штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Водночас, за результатами аналізу адвокатського обєднання OK Legal, у 90% випадків українські суди в контексті розгляду справ про порушення карантину стають на бік громадян, а не поліції. Так, станом на 6 квітня лише у 32 випадках із 420 суди підтримали поліцію та оштрафували українців за порушення правил карантину.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: