У Ладижині навчали ліквідації пожежі працівників готелю
![У Ладижині навчали ліквідації пожежі працівників готелю](/img/article/6401/24_main-v1573809723.jpg)
Насамперед навчали організації евакуації людей
У Ладижині на базі мотелю «Ковчег» відбулися пожежно-тактичні навчання з ліквідації пожеж, пошуку й рятуванню потерпілих. До навчання залучили адміністрацію, персонал та гостей закладу.
Згідно із задумом, в одному з номерів мотелю сталася пожежа. Через займання приміщення кімнати та коридори наповнилися димом. Адміністрація готелю викликала пожежників та організувала евакуацію людей.
Прибувши на місце події, бійці ДСНС в одному з номерів на 3-му поверсі виявили постраждалу. Жінку вивели на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги.
Навчання відбулися позапланово, в режимі реальної надзвичайної ситуації. Гості мотелю не очікували такого, але сумлінно взяли участь, дослухаючись до рекомендацій фахівців.
Того ж дня місцеві рятувальники провели навчання за аналогічним сценарієм в профілакторії «Ладижинський».
Коментарі — 0