Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Apple розробляє окуляри з доповненою реальністю

  • Розсилка
  Окуляри з доповненою реальністю на сьогодні не користуються великою популярністю, бо виглядають надто великими та не схожі на звичайні окуляри - Apple розробляє окуляри з доповненою реальністю
  Окуляри з доповненою реальністю на сьогодні не користуються великою популярністю, бо виглядають надто великими та не схожі на звичайні окуляри

  Окуляри з доповненою реальністю представлять у першій половині 2020 року

  Американська компанія «Apple» представить в першому півріччі 2020 року окуляри з доповненою реальністю.

  Про це повідомляє CNBC із посиланням на аналітика компанії TF Securities Мінг-Чі Куо.

  «Apple працює з брендом третьої сторони щодо окулярів із доповненою реальністю та представить їх в першому півріччі 2020 року», - йдеться у повідомленні.

  Як повідомляє CNBC, Apple багато інвестує в доповнену реальність, яка вже працює на більшості iPhones й iPad, які були випущені впродовж останніх кількох років.

  Зазначається, що окуляри з доповненою реальністю дозволяють людям бачити цифрову інформацію в доповнені до реального світу, проте, вони не набрали великої популярності через те, що виглядають надто великими та не схожі на звичайні окуляри.

  Компанії Microsoft i Google вже випустили власні окуляри з доповненою реальністю, однак їхні пристрої не стали надто популярними у великої маси користувачів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ