рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Глава Пентагону Меттіс написав прощального листа перед відставкою

  • Розсилка
  Міністр оборони США Джеймс Меттіс - Глава Пентагону Меттіс написав прощального листа перед відставкою
  Міністр оборони США Джеймс Меттіс

  Меттіс висловив упевненість, що Пентагон залишається в найкращих руках

  Міністр оборони США Джеймс Меттіс в останній день перебування на посаді висловив упевненість у ідеалах американського війська та побажав усім «зберігати віру в країну» в нинішні важкі часи.

  Про це він заявив у прощальному листі, текст якого має у своєму розпорядженні «Укрінформ».

  «1 лютого 1865 року президент Лінкольн надіслав генералу Уліссу Гранту телеграму з одним реченням. У ньому йшлося: «Нехай ніякі події не змінюють, не перешкоджають та не затримують ваші військові дії чи плани», - написав глава Пентагону після того, як вимушений був подати у відставку через несподіване рішення президента Трампа згорнути військову місію США в Сирії.

  Водночас, Меттіс висловив упевненість, що Пентагон залишається в найкращих руках.

  «Я впевнений, що кожен із вас й надалі буде відданим нашій клятвеній місії – підтримувати й обороняти Конституцію, захищаючи наш спосіб життя», - зауважив він.

  Як підкреслив Меттіс, під час його керівництва, міністерство оборони США довело, що перебуває в найкращій формі в найскладніші часи.

  «Тому зберігайте віру в нашу країну й тримайтеся разом з нашими союзниками та проти наших ворогів», - закликав глава Пентагону.

  Як відомо, у грудні  глава Пентагону Джеймс Меттіс написав лист про відставку президенту США Дональду Трампу. Цей крок послідував після рішення Трампа вивести війська США з Сирії, що, як повідомляється, він зробив всупереч порадам Меттіса та інших радників з національної безпеки.

  Згодом Трамп розповів про розбіжності з Меттісом.

  23 грудня Трамп оголосив про призначення Патріка Шанахана міністром оборони США. Новий глава Пентагону розпочне виконувати свої обов'язки з 1 січня 2019 року.

  На думку Трампа, Шанахан, котрий донедавна посідав пост заступника глави американського оборонного відомства, є «дуже талановитою» людиною.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ