Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Найбільше депутатів у парламент Фінляндії привели соціал-демократи та права партія

  • Розсилка
  <p>Остаточні результати парламентських виборів будуть оголошені 17 квітня</p> - Найбільше депутатів у парламент Фінляндії привели соціал-демократи та права партія

  Остаточні результати парламентських виборів будуть оголошені 17 квітня

  Вперше в історії Фінляндії на виборах до парламенту жодна з партій не набрала 20% голосів виборців

  На парламентських виборах у Фінляндії з мінімальною перевагою перемагає Соціал-демократична партія.

  Про це повідомляє Err.ee.

  «Після підрахунку 100% голосів соціал-демократи набрали 17,7%, отримавши 40 місць в парламенті. Права партія «Справжні фіни», яку підтримали 17,5% виборців, матиме 39 місць. Коаліційна партія набрала 17% і отримає 38 місць, урядова партія «Фінляндський центр» (13,8%) - 31 місце, «Зелений союз» (11,5%) - 20 місць», - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, вперше в історії країни на виборах до парламенту жодна з партій не набрала 20% голосів виборців.

  Остаточні результати парламентських виборів будуть оголошені 17 квітня.

  Як відомо, соціал-демократи у своїй кампанії обіцяли дати відповідь на занепокоєння, що останніми роками, в часи виходу економіки країни з рецесії, яку спричинила фінансова криза 2008 року, бюджетні витрати скоротили надто глибоко. Особливу критику з усіх боків політичного спектру викликали такі скорочення у високо цінованій системі освіти.

  Керівництво Фінляндії, яка є членом Європейського союзу, перебуває в постійному діалозі з сусідньою Росією, хоча водночас підтримує санкції ЄС проти Москви. Саме сусідство з Росією, незалежність від якої Фінляндія здобула 101 рік тому, є головною причиною того, що Хельсінкі досі утримується від вступу до НАТО.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ