Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одного з керівників контррозвідки Бельгії підозрюють у шпигунстві на РФ – ЗМІ

  • Розсилка
  До завершення внутрішнього розслідування Вандерборре перебуває вдома - Одного з керівників контррозвідки Бельгії підозрюють у шпигунстві на РФ – ЗМІ
  До завершення внутрішнього розслідування Вандерборре перебуває вдома

  Клемент Вандерборре працює на контррозвідку Бельгії протягом 40 років

  Голову департаменту контррозвідки Служби інформації і безпеки Бельгії Клемента Вандерборре відсторонили від обов’язків через підозри у шпигунстві на РФ. Про це повідомляє бельгійське видання De Morgen з посиланням на джерела.

  Як зазначається, Клемент Вандерборре працює на контррозвідку Бельгії протягом 40 років. Останнім часом його молодші колеги почали скаржитися на стиль його керівництва. Крім того, Вандерборре підозрюють у тому, що той знищував конфіденційні документи в офісному шредері.

  До завершення внутрішнього розслідування Вандерборре перебуває вдома. Його офіс закритий з кінця січня. Водночас сам Вандерборре заперечує всі звинувачення.

  Щодо звинувачень у шпигунстві на РФ, то видання згадує про лист одного зі співробітників бельгійської контррозвідки.

  У листі стверджується, що Клемент Вандерборре під час спецоперації у Сербії в 2016 році надав громадянці Сербії доступ до конфіденційної інформації. Жінка, ймовірно, працювала, як подвійний агент на користь Росії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ