Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Північна Македонія розпочала підготовку до переговорів про членство в ЄС

  • Розсилка
  <p>Прапори Північної Македонії та Євросоюзу</p> - Північна Македонія розпочала підготовку до переговорів про членство в ЄС

  Прапори Північної Македонії та Євросоюзу

  Уряд Північної Македонії створив Державну делегацію та комітет з переговорів щодо вступу в ЄС

  Уряд Республіки Північна Македонія створює робочі групи для розробки та затвердження Національної програми щодо переговорів про вступ країни в Євросоюз.

  Про це поінформували в пресслужбі уряду Північної Македонії.

  «У пакет документів з підготовки Національної програми переговорів про членство в Євросоюзі було включено і рішення про створення Державної делегації та Комітету з переговорів щодо вступу Республіки Північна Македонія в ЄС», - йдеться в повідомленні.

  Відзначається також, що на засіданні уряду було прийнято рішення про створення секретаріату переговорної структури, а також головного офісу технічного парламентера.

  Нагадаємо, у червні Європейський Союз переніс на жовтень початок переговорів про вступ до своїх лав із Північною Македонією та Албанією.

  Як повідомлялося, питання про початок переговорів з Албанією і Північною Македонією мало увійти до порядку денного саміту ЄС 20-21 червня. Торік це питання відклали до усунення зауважень щодо процесу реформ в обох країнах. Єврокомісія в травні рекомендувала розпочати переговори, враховуючи, що Північна Македонія та Албанія виконали всі вимоги для цього.

  Після початку переговорів процес триватиме кілька років, і навіть тоді членство не буде гарантованим.

  Раніше президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що не всі члени ЄС готові розпочати переговори про вступ з Північною Македонією та Албанією – Франція і Нідерланди очолюють в ЄС опозицію щодо розширення блоку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ