рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Презервативів бракуватиме: світова компанія попередила про спад виробництва

  • Розсилка
  <span>Найбільший у світі виробник презервативів попередив про спад виробництва через коронавірус</span> - Презервативів бракуватиме: світова компанія попередила про спад виробництва
  Найбільший у світі виробник презервативів попередив про спад виробництва через коронавірус

  Попит на презервативи збільшився практично вдвічі

  Компанія Karex Bhd, яка виробляє кожен п'ятий презерватив у світі заявила, що  через пандемію корона вірусу виробництво їхньої продукції впало.

  «Постачання впали майже на 50%, а запаси розраховані тільки на два місяці», – повідомляє Bloomberg, посилаючись на дані компанії.

  У компанії зазначають, що своє виробництво в Малайзії вона відновила нещодавно , після тижневого простою у зв’язку з карантином. Зараз там працює тільки половина робітників, щоб дотриматися заходів влади, спрямованих на боротьбу з розповсюдженням коронавірусу.

  Представництва у Китаї та Індії теж постраждали від пандемії й не можуть працювати на повну силу 

  За словами виконавчого директора компанії Го Міа Кіато, попит на презервативи збільшився практично вдвічі, люди зараз утримуються від народження дітей «через невизначене майбутнє». Крім проблем з карантином всередині країн, презервативи зараз складно експортувати через закриті кордони. Не виключають, що дуже скоро виробникам доведеться підняти ціни.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ