Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ВООЗ: кожні 24 секунди внаслідок ДТП у світі гине одна людина

  • Розсилка
  <p>На пішоходів і велосипедистів припадає 26% всіх випадків смерті в результаті ДТП</p> - ВООЗ: кожні 24 секунди внаслідок ДТП у світі гине одна людина

  На пішоходів і велосипедистів припадає 26% всіх випадків смерті в результаті ДТП

  Смертність на дорогах у світі зросла до 1,35 мільйона людей щороку

  За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кожні 24 секунди у світі в ДТП гине одна людина.

  Про це йдеться у доповіді ВООЗ.

  У цілому смертність на дорогах у світі зросла до 1,35 мільйона людей щороку. Травми внаслідок ДТП є основною причиною смерті дітей і молодих людей у віці 5-29 років.

  У доповіді ВООЗ про стан безпеки дорожнього руху в світі за 2018 рік вказується, що незважаючи на зростання загальної кількості випадків смерті, коефіцієнти смертності по відношенню до чисельності населення світу за останні роки стабілізувалися.

  У ВООЗ вважають, що на зниження коефіцієнта смертності вплинуло посилення безпеки інфраструктури, зокрема - спорудження тротуарів і доріжок для велосипедистів і мотоциклістів; поліпшення стандартів на транспортні засоби (обов'язкова вимога електронної системи безпеки і антиблокувальної гальмівної системи).

  «Ці заходи сприяли скороченню смертності в результаті ДТП в 48 країнах з середнім і високим рівнем доходу. Однак ризик смертності в ДТП в країнах з низьким рівнем доходу досі втричі перевищує аналогічний показник у країнах з високим рівнем доходу», - наголошується в доповіді.

  Найвищі показники спостерігаються в Африці (26,6 випадка на 100 тис. осіб), а найнижчі - в Європі (9,3 випадка на 100 тис. осіб).

  Також зазначено, що на пішоходів і велосипедистів припадає 26% всіх випадків смерті в результаті ДТП. В Африці цей показник досягає 44%, у Східному Середземномор'ї - 36%.

  «На мотоциклістів і їх пасажирів припадає 28% всіх випадків смерті в результаті ДТП, але в деяких регіонах цей показник вищий - так, наприклад, в Південно-Східній Азії він складає 43%, а в Західній частині Тихого океану 36%», - зазначено в документі.

  До слова, з початку року на території України зареєстровано понад 11 тисяч ДТП за участю автівок на європейських номерах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ