Про бунти населення на окупованому Донбасі

  Погіршення рівня життя призводить до зміни настроїв у суспільстві
  На окупованому Донбасі цілком можливі відкриті бунти, які на тих територіях вже відбувалися. Але в таких справах гарячкуватість може призвести до вкрай негативних наслідків, тому українцям, які перебувають на окупованих територіях, треба діяти дуже виважено і дуже обережно, аби зайвий раз не наражатися на фізичне знищення. Як приклад можу привести
  • Георгій Тука

   Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб

  • 24 Вересня, 2016, 10:33
  • Розсилка

  Погіршення рівня життя призводить до зміни настроїв у суспільстві

  На окупованому Донбасі цілком можливі відкриті бунти, які на тих територіях вже відбувалися. Але в таких справах гарячкуватість може призвести до вкрай негативних наслідків, тому українцям, які перебувають на окупованих територіях, треба діяти дуже виважено і дуже обережно, аби зайвий раз не наражатися на фізичне знищення.

  Як приклад можу привести сумнозвісний факт Варшавського повстання під час Другої світової війни. Тоді, не чекаючи планових дій німецької армії, поляки повстали. Щоб їх підтримати радянській армії довелося йти у непідготовлений наступ і врешті було втрачено 100 тисяч життів, а повстання гітлерівцями було придушено.  Звісно, за долі ватажків «ДНР-ЛНР» я переймаюсь менш за все. Ні хвилини не сумніваюсь, що вони встигнуть втекти. А чи спіткає їх доля Януковича чи Жиліна, - поживемо побачимо.

  Погіршення рівня життя призводить до зміни настроїв у суспільстві. Я про це вже казав. Серед тих людей, які зараз тримають зброю у руках, громадян України не більше 35%. Серед них більшість готова добровільно скласти зброю. От такі настрої.

  Джерело: Обозреватель

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Павло Фельгенгауер
  Павло Фельгенгауер

  Російський журналіст, незалежний військовий оглядач

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ