Вода зносить автомобілі та огорожі: як негода вплинула на ситуацію в регіонах
Синоптики прогнозували погіршення погоди – сильний дощ, грозу, град та посилення вітру
У більшості областей України оголосили штормове попередження. Також синоптики прогнозували погіршення погоди – сильний дощ, грозу, град та посилення вітру. «Главком» зібрав наслідки негоди у різних областях України.
Буковина
У селі Ошихліби, що на Кіцманщині, потік води вийшов з берегів, зніс огорожу, затопило кілька угідь та автомобіль. Найбільше пошкоджень зазнали автомобіль і будинок однієї з сімей. Там води опинилася всередині будівлі, внаслідок чого вийшла з ладу побутова техніка та інші цінні речі.
Також через негоду на Буковині сталася аварія на мережах, тож деякі райони області залишилися без світла.
Львівщина
З ночі Львів накрила потужна злива. Через проливний дощ ускладнено рух транспорту на деяких вулицях. Також у Львові злива змила на дороги та у під’їзди будівель глину, яку засипали на схил лікарні на вулиці І. Миколайчука.
На вулиці Словацького струмінь води сягає другого поверху.
Згодом у Львівській міській раді повідомили, що на місці прориву працюють ремонтні бригади «Львівводоканалу». Крім цього, для ліквідації пориву вимкнули подачу води у мікрорайон довкола вулиці Словацького, а також перекривають вулицю для проведення ремонтних робіт.
Прикарпаття
На Прикарпатті після грозових дощів підтопило 600 домоволодінь, а також дороги та відкриті території, рятувальники врятували 8 людей, евакуювали 45, з них 11 дітей. Наразі рятувальники продовжують надавати допомогу населенню.
Тернопільщина
Будинки та господарські будівлі жителів села Пановичі у воді. Як зазначають дописувачі місцевих груп, така ситуація вже не перший рік.
«Оскільки від керівництва громади та відділу житлово-комунального господарства не було вжито жодних заходів, сьогоднішні опади завдають чималих збитків жителям. Очікуємо втручання відповідних служб у ситуацію, щоб сьогоднішня ситуація не переросла у жахливу біду для громади», – йдеться в повідомленні.
Також потужний ураган наробив біди у місті Заліщики.
Нагадаємо, у Карпатах під час сходження на Говерлу 6 липня загинуло двоє туристів. Це – 37-річний чоловік та дев'ятирічна дівчинка з Харківської області.
До слова, з 11 липня набувають чинності норми Закону № 1978, якими вноситься чимало змін до антитютюнового законодавства.
Коментарі — 0