Жодного виграшу в наземних атаках. Окупанти не просуваються – Інститут вивчення війни

Жодного виграшу в наземних атаках. Окупанти не просуваються – Інститут вивчення війни
Російська окупаційна влада продовжує стикатися з проблемами придушення українського опору
фото: Генштаб ЗСУ

Цензура і примусова мобілізація посилюють напругу в Росії

Російські війська продовжили наступальні операції в кількох місцях на сході України, але не отримали жодного підтвердженого виграшу в наземних атаках 7 червня. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Зусилля Кремля щодо цензури інформації про загиблих військовослужбовців і триваюча примусова мобілізація у так званих «ДНР» і «ЛНР», як повідомляється, посилюють напругу всередині країни та протидію війні Росії.

Ключові висновки експертів ISW:

  • Російські війська, ймовірно, встановили контроль над більшою частиною житлового сектору Сєвєродонецька і провели штурм українських позицій у промисловій зоні за минулу добу. Операційне середовище в місті залишається мінливим.
  • Загарбники продовжували просуватися на Слов’янськ, на південний схід із району Ізюма та на захід від Лимана, намагаючись прорвати українську оборону, яка зупинила більшість прямих фронтальних штурмів із Ізюма.
  • Російські війська, ймовірно, намагаються посилити свої дії в районі Сєвєродонецьк-Лисичанська як з району Тошківка-Устинівка на півдні, так і з Куп'янська з північного заходу.
  • Окупанти почали відводити позиції у Запорізькій області або для ротації підрозділів, які зазнали втрат, у тил, або для посилення оборони Росії на північному заході Херсонської області, хоча ISW наразі не може підтвердити призначення цих сил.
  • 7 червня російським військам не вдалося повернути передові позиції на західному березі річки Ігулець (який знаходиться під контролем українських військових – ред.).
  • Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що російські війська відновили транзитне сполучення між тимчасово окупованими містами та Кримом.
  • Російська окупаційна влада продовжує стикатися з проблемами придушення українського опору та пошуку прихильників партизан, незважаючи на все більш «драконівські» окупаційні заходи та спроби підкупу українських цивільних.

Нагадаємо, в Херсоні окупанти пропонують гроші за підтримку «референдуму».

Тим часом Росія сплачує майже по 300 життів своїх солдатів щодня – Зеленський (відео).

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: