Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко заявив про загрозу реваншу проросійських сил на виборах

  • Розсилка
  Президент України Петро Порошенко - Порошенко заявив про загрозу реваншу проросійських сил на виборах
  Президент України Петро Порошенко
  Фото: Главком

  Президент зауважив, що навіть нетривала зупинка на шляху до ЄС та НАТО автоматично означала би повернення у сферу впливу Росії

  Реванш проросійських сил в Україні може розвернути рух України до ЄС та НАТО у зворотній бік.

  Про це 8 грудня заявив президент України Петро Порошенко під час участі робочої поїздки до Львівської області, повідомляє прес-служба глави держави. 

  «Ми розуміємо, що лише членство в Європейському Союзі та НАТО незворотно й остаточно гарантує нашу незалежність від Росії. Але, на жаль, це чітко розуміють і наші вороги. Тому вони планують реванш на президентських і парламентських виборах, щоб заблокувати наш рух до Європи. А якщо пофортунить – так ще й розвернути Україну назад», - сказав Порошенко.

  Президент зауважив, що навіть нетривала зупинка на шляху до Європейського Союзу та НАТО автоматично означала би повернення у сферу впливу Росії.

  «Запобігти такому сценарію – це священний обов’язок всіх українських патріотів. Я наголошую, що я сам зроблю для цього все можливе. Але в цій боротьбі дуже розраховую на вашу підтримку, кожного з вас. Бо це не лише справа президента, це спільна, загальноукраїнська справа. І спільна, загальноукраїнська відповідальність», - сказав Порошенко.

  Також Порошенко заявив, що в понеділок, 10 грудня, підпише закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ