рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У НАТО обговорили залучення України до формування стратегічної концепції Альянсу

  • Розсилка
  <span>Україні важливо ефективно виконувати річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО</span> - У НАТО обговорили залучення України до формування стратегічної концепції Альянсу
  Україні важливо ефективно виконувати річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО

  Участь України значно посилить євроатлантичну безпеку

  Представники України під час візиту до штаб-квартири НАТО обговорили перспективи залучення України до формування стратегічної концепції НАТО-2030

  Про це повідомила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, передає «ЄП».

  «Ми з паном Столтенбергом та іншими колегами у штаб-квартирі НАТО обговорили важливість залучення України до аналітичного процесу, який стане основою для формування стратегічної концепції НАТО-2030», – сказала Стефанішина.

  Віцепрем’єрка наголосила, що участь України значно посилить євроатлантичну безпеку.

  «Україна є тією силою, яка може суттєво посилити євроатлантичну безпеку завдяки своєму практичному досвіду, вже наявним спроможностям у сфері безпеки і оборони, готовності до трансформації та партнерства у регіонах поза власними кордонами», – нагоосила Стефанішина.

  Віцепрем’єрка також зазначила, що Україні важливо ефективно виконувати річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО, які наближують Україну до членства в Альянсі.

  Нагадаємо, Північноатлантичний альянс для поглиблення співпраці з Україною чекає ухвалення п’яти основоположних законів. Усі законопроєкти внесені до Ради і чекають на розгляд.

  Читайте також:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ