Метінвест Політехніка провів першу міжнародну конференцію з відбудови України

Метінвест Політехніка провів першу міжнародну конференцію з відбудови України
Університет Метінвест Політехніка – перший приватний технічний університет в Україні, який заснувала Група Метінвест у червні 2020 року
фото: Метінвест

Головною темою конференції було сприяння повоєнному відновленню України за допомогою науки як невіддільного елементу майбутнього

Недержавний технічний університет Метінвест Політехніка, який заснував бізнесмен Рінат Ахметов, провів у Запоріжжі першу міжнародну науково-технічну конференцію «MININGMETALTECH 2023 – Гірничо-металургійний комплекс: інтеграція бізнесу, технологій та освіти». 

У конференції взяли участь близько 200 представників бізнесу, науковці з Австралії та представники провідних технічних вишів Києва, Вінниці, Харкова, Дніпра, Львова та інших міст, а також студенти Метінвест Політехніки.

Головною темою конференції було сприяння повоєнному відновленню України за допомогою науки як невіддільного елементу майбутнього. Адже нинішнім студентам Метінвест Політехніки належить відбудовувати й Україну, й вітчизняну промисловість.

«Одним із наших завдань було оцінити стан справ у галузі освіти, а також закласти фундамент для розвитку науки та проведення досліджень для відновлення країни. Ми плануємо розвивати цей напрям і надалі, та залучати до конференцій і аспірантів, яким також хочемо надати можливість навчатися у Метінвест Політехніці», – сказав ректор технічного університету Метінвест Політехніка Олександр Поважний.

Також на конференції обговорили шляхи та засоби зеленого переходу української металургії, нові технології прямого відновлення заліза, перспективи галузі, зокрема екологічну металургію та сучасні eco-friendly практики. Освітній блок було присвячено викликам та перспективам трансформації інженерної освіти, металургійній освіті та науці в сучасному університеті. А на технічній панелі розглянули інтелектуальні системи управління, робототехнічні та мехатронні комплекси.

«Я хочу звернутися до кожного студента, викладача та учасника конференції. Ви – наша надія не лише на побудову нового стандарту для металургійної та гірничої промисловості, але й всієї України. Саме вам доведеться використати свій потенціал і знання задля відбудови нашої країни. Тому хочу подякувати всім за участь у першій міжнародній конференції Метінвест Політехніки», – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Університет Метінвест Політехніка – перший приватний технічний університет в Україні, який заснувала Група Метінвест у червні 2020 року. У 2022 році пройшов перший набір студентів, зараз студентами є майже 700 осіб. Найкращим студентам Група Метінвест гарантує перше робоче місце, фінансову та інші мотивації.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

До 1 грудня списки призовників, військовозобов’язаних та резервістів до ТЦК СП мають також подавати усі роботодавці, виконавчі, державні органи, органи місцевого самоврядування
Мобілізація студентів: заклади освіти мають передати списки учнів ТЦК
Випробування нових моделей БпАК Міністерство оборони влаштовує регулярно
Міноборони провело випробовування нових українських FPV-дронів
Експерт висловив впевненість, що замість підвищення тарифів «Укренерго» має можливість звернутися по міжнародну допомогу
Підвищення тарифу на передачу електроенергії викликає багато питань до «Укренерго» – експерт
Популярною серед українців є робота на м'ясокомбінатах у Нідерландах
Пошук роботи у Нідерландах: які важливі нюанси слід врахувати українцям
Музей Гуггенхайма у Більбао відвідують туристи зі всього світу
Урок для Києва. Як Більбао прославилося завдяки сміливим архітектурним рішенням
Київський університет культури бере військовозобов'язаних чоловіків на навчання без іспитів
Університет Поплавського допомагає чоловікам не йти на фронт – розслідування
Студента змусили просити вибачення та відмовитися від своїх слів
Фаріон виклала дані студента з Криму, який її підтримав: хлопця затримала ФСБ
Японський термоядерний реактор JT-60SA зараз є найбільшим у світі
Японія запустила найбільший у світі термоядерний реактор
Рекордсменом став харківський університет, де чоловіків-контрактників побільшало у 20 разів
Кількість студентів-чоловіків під час війни б'є рекорди: графіка
Дата публікації новини: