рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Названо вартість пробного ЗНО-2020

  • Розсилка
  Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року - Названо вартість пробного ЗНО-2020
  Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року

  Ціни різняться по регіонах, однак не суттєво

  Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість пробного ЗНО у 2020 році.

  В залежності від регіону вартість одного тестування під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання складе від 138 до 150 грн, повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

  • Так, у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Київській, Черкаській та Чернігівській, Львівській, Волинській та Рівненській областях та місті Києві пробне ЗНО коштуватиме за одне тестування 150 гривень.
  • У Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Кіровоградській областях – 138 гривень.
  • У Донецькій та Луганській областях – 144 гривні.
  • В Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій областях – 142 гривні.
  • У Харківській, Полтавській, Сумській областях – 141 гривня.
  • У Херсонській, Миколаївській та в Криму – 145 гривень.

  У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

  Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ