рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кабмін збільшив майже втричі розмір президентських стипендій молодим вченим

  • Розсилка
  На рік в Україні призначають 300 стипендій президента України та 320 стипендій Кабінету міністрів - Кабмін збільшив майже втричі розмір президентських стипендій молодим вченим
  На рік в Україні призначають 300 стипендій президента України та 320 стипендій Кабінету міністрів

  Стипендії призначаються на два роки

  Кабінет міністрів України ухвалив рішення збільшити з 1 липня розмір стипендій президента України та Кабінету міністрів для молодих вчених майже втричі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

  Так, розмір стипендії президента для молодих науковців збільшиться з 2305,2 грн на місяць до 6021 грн, а розмір стипендії КМУ - з 1921 грн на місяць до 4014 грн. Кожна із цих стипендій призначається на два роки.  За даними міністерства, на рік в Україні призначають 300 стипендій президента України та 320 стипендій Кабінету міністрів.

  Як зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, щорічно президент та уряд надають ці стипендії найталановитішим молодим вченим, щоб підтримати їх, мотивувати до подальшого розвитку.

  «Однак останніми роками склалася ситуація, що розмір саме цих стипендій був найменшим серед усіх премій та стипендій для молодих вчених в Україні. Звісно, нам треба було змінити цю ситуацію, і цього року ми знайшли в бюджеті необхідні кошти, щоб більш ніж удвічі підняти ці виплати», - сказала вона.

  Нагадаємо, у січні Верховна Рада призначила іменні стипендії найталановитішим молодим вченим. У 2019 році буде призначено тридцять іменних стипендій Ради у розмірі 2 тис. грн щомісяця кожна.

  Як повідомляло РБК-Україна, на базі комітету Верховної Ради з питань освіти планують створити робочу групу для обговорення питання підвищення стипендій для студентів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ