Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нардеп прокоментував скандал навколо квартири прокурора Козачини

  • Розсилка
  Георгій Логвинський вважає, що правоохоронці повинні захищати людей, а не ловити їх для галочки - Нардеп прокоментував скандал навколо квартири прокурора Козачини
  Георгій Логвинський вважає, що правоохоронці повинні захищати людей, а не ловити їх для галочки

  «Діяти треба за законом», - вважає Логвинський

  Правоохоронні органи мали б діяти за законом і дати правову оцінку фактам приховування доходів та майна начальником шостого відділу САП Сергієм Козачиною. Таку думку сьогодні у Верховній Раді висловив народний депутат від «Народного фронту» Георгій Логвинський.

  «Коли наші правоохоронці будуть розуміти, що їхня мета - не піймати когось і поставити галочку, а захистити права людини, тільки з цього моменту у нас буде правоохоронна система. До цього моменту, ми як люди будемо вірити цій правоохоронній системі, міняти їм назви, залишатимуться старі прокурори зі старою ментальністю.

  У мене є багато питань до всіх правоохоронних органів, включно з НАБУ і САП. Я не хочу, це виглядало особисто. Але вважаю, ці факти повинні бути відповідним чином розглянуті, і має бути прийнято відповідне рішення», - заявив Георгій Логвинський, коментуючи питання про придбання прокурором Козачиною квартири у столиці за суму, яка значно перевищує доходи його родини.


  Начальник шостого відділу САП Сергій Козачина придбав квартиру на вул. Златоустівській у Києві за $150 тис. доларів
  Начальник шостого відділу САП Сергій Козачина придбав квартиру на вул. Златоустівській у Києві за $150 тис. доларів

  Народний депутат також додав, що «велика кількість адвокатів офіційно скаржаться на прокурорів, включаючи Козачину».  «А він скаржиться на мене, що я захищаю права інших адвокатів, що я заважаю йому захищати права людини, і Комітет з прав людини, захищаючи права людини, порушив права людини. Тому я не хочу, щоб це (коментар про факти приховування статків прокурором, - «Главком») виглядало, як щось особисте», - наголосив Логвинський.

  Як повідомлялося, начальник шостого відділу САП Сергій Козачина придбав квартиру на вул. Златоустівській у Києві за $150 тис. доларів й оформив майно на підставну особу. У декларації прокурора також відсутні відомості про нерухомість в Одесі та Миколаївській області. Вартість майна значно перевищує задекларований сукупний дохід Сергія Козачини та його дружини адвоката Анни Козачини. Як стверджують активісти громадської організації «Антикорупційна платформа», у своїй адвокатській діяльності Анна Козачина начебто використовує високе посадове становище чоловіка й залагоджує на користь клієнтів кримінальні справи, відкриті НАБУ та САП. При цьому отримані винагороди не внесені у декларацію. Заяву про це направлено до Державного бюро розслідувань.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ