Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У «Слузі народу» заявили, що комітет Ради в справах ветеранів – «сумнівна справа»

  • Розсилка
  Третьякова анонсувала створення агенції, що координуватиме надання пільг і до якої будуть входити фахівці з числа ветеранів - У «Слузі народу» заявили, що комітет Ради в справах ветеранів – «сумнівна справа»
  Третьякова анонсувала створення агенції, що координуватиме надання пільг і до якої будуть входити фахівці з числа ветеранів

  Для захисту інтересів ветеранів не потрібна бюрократія з комітетами чи міністерствами, депутатка від «Слуги народу»

  Партія «Слуга народу» вважає «сумнівною справою» комітет Верховної Ради в справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

  На думку народної депутатки від «Слуги народу» Галини Третьякової, для захисту інтересів ветеранів не потрібна бюрократія з комітетами чи міністерствами.

  Вона заявила, що державні кошти підуть на підтримку захисників України, а не на працевлаштування на державних посадах людей, «які не мають стосунку до АТО чи до фронту».  Третьякова анонсувала розробку закону про ветеранів, що буде регламентувати пільги і категорії всіх ветеранів. Крім того, вона пропонує створити агенцію, що координуватиме надання пільг і до якої будуть входити фахівці з числа ветеранів.

  «У нас не буде комітетів у справах пенсіонерів, у справах інвалідів, у справах ще когось. Проте ніхто не буде забутий чи обділений», – наголосила Третьякова.

  Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю створений у жовтні 2018 року.

  Загалом у парламенті існує 27 комітетів. Партія «Слуга народу» пропонує скоротити їхню кількість до 22.

  У Раді можуть зникнути комітети з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин; з питань промислової політики та підприємництва; з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму та комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю. Їх пропонують об’єднати з іншими комітетами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ