рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Антимонопольний комітет шукатиме винних у підвищенні цін на продукти

  • Розсилка
  Деякі торговельні мережі підняття вартості товарів пояснюють зростанням ціни у постачальників, а постачальники кивають на значне зростанням витрат на виробництво продукції, пов'язаним із карантинними заходами - Антимонопольний комітет шукатиме винних у підвищенні цін на продукти
  Деякі торговельні мережі підняття вартості товарів пояснюють зростанням ціни у постачальників, а постачальники кивають на значне зростанням витрат на виробництво продукції, пов'язаним із карантинними заходами

  Деякі магазини підняли ціни на гречану крупу на понад 50%, пшоно — на 24%, цукор — на 16%, - АМКУ

  Антимонопольний комітет України почне моніторити ситуацію з цінами для того, аби виявити порушників, які зловживають ситуацією в країні та штучно підвищують ціну.

  За даними Антимонопольного комітету, деякі магазини підняли ціни на гречану крупу на понад 50%, пшоно — на 24%, цукор — на 16%.

  «Задля виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції Комітет вимагає від харчових рітейлерів оперативно надавати повну інформацію про закупівельні та роздрібні ціни на крупи, хліб, цукор, борошно, найпопулярніші види м’яса, овочі тощо», — йдеться у повідомленні АМКУ.

  Всю зібрану інформацію АМКУ оброблятиме і робитиме висновки.

  Як повідомлялося, про підвищення цін на продукти 23 березня повідомила мережа супермаркетів «АТБ». Такий крок там назвали вимушеним та пов'язаним із підвищенням цін усіх гуртових постачальників продуктів.

  «Підняття вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат на виробництво продукції, пов'язаним із карантинними заходами і строгими обмеженнями, а також зі зміною цін на всі імпортні складові собівартості товару», — йдеться в офіційному повідомленні мережі.

  Зазначимо, що офіційні дані щодо інфляції в Україні за березень 2020 року Державна служба статистики надасть лише на початку квітня. У лютому ж, за даними Держстату, інфляція в Україні склала 2,4% у річному вимірі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ