рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Співробітники ДТЕК перервали відпустки і повернулися до Києва для участі в процесуальних діях НАБУ

  • Розсилка
  8 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру, у так званій, справі «Роттердам+» двом менеджерам компанії ДТЕК - Співробітники ДТЕК перервали відпустки і повернулися до Києва для участі в процесуальних діях НАБУ
  8 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру, у так званій, справі «Роттердам+» двом менеджерам компанії ДТЕК

  Відкритість і готовність до співпраці з НАБУ співробітників ДТЕК свідчить про законність їх дій - ДТЕК

  Обидва співробітника ДТЕК, яким НАБУ адресувало підозри, добровільно і своєчасно повернулися в Україну, перервавши планову відпустку, для участі в процесуальних діях НАБУ.

  Про це повідомляється на сайті компанії ДТЕК.

  «Сьогодні обидва співробітники знаходяться в Києві і готові до повної співпраці з досудовим слідством. Відкритість і готовність до співпраці з НАБУ співробітників ДТЕК свідчить про законність їх дій і необґрунтованість звинувачень на їхню адресу», - повідомили в компанії.

  У ДТЕК підкреслили, що виключають будь-які незаконні дії своїх співробітників, яким НАБУ оголосило про підозру, і заявили про готовність вжити заходів для захисту їх честі та репутації. А також пообіцяли максимально сприяти встановленню істини.  «Енергетична компанія ДТЕК веде бізнес виключно в правовому полі. Ми готові всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз і висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці документи доводять необґрунтованість висунутих проти наших співробітників звинувачень», - заявили в компанії.

  Нагадаємо, 8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро затримали директора ДП «Оператор ринку», колишнього члена НКРЕКП Володимира Євдокимова та повідомили про підозру 6 особам у, так званій, справі «Роттердам+», серед яких два менеджера компанії ДТЕК.

  Голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко заявила раніше, що формула «Роттердам+» дозволила українцям заощадити до 40 млрд грн, оскільки стримувала зростання тарифів на електроенергію для населення. Крім того, вона підкреслювала, що для розрахунку ціни на газ діє аналогічна «Роттердам+» формула – «Дюссельдорф+», ціни на паливо закладаються в тариф згідно з імпортним паритетом - відповідно до світових біржовими цінами.

  3 березня 2016 була прийнята постанова №289, в якій була затверджена нова методологія розрахунку оптової ринкової ціни електроенергії (відома як формула «Роттердам +»). Відповідно до даної методології, вугільна складова в тарифі на електроенергію базувалась на котируваннях вугільного хаба ARA (Амстердам-Роттердам-Антверпен). З 1 липня 2019 в зв'язку з введенням в Україні нового ринку електроенергії дію формули «Роттердам+» припинилася.

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ