рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд передасть у концесію ще 10 об'єктів

  • Розсилка
  Уряд передасть у концесію ще 10 об'єктів

  Кабмін має намір презентувати інвесторам на початку грудня в Лондоні перший список підприємств приватизації в рамках road show

  Кабінет міністрів України готує 10 нових проєктів концесії, які оголосить найближчим часом.

  Про це повідомив прем’єрміністр України Олексій Гончарук.

  «Ми серйозно налаштовані на державно-приватне партнерство. Два пілотних проєкти — морські порти Ольвія та Херсон вже на прозорих конкурсах. Зараз готуємо ще 10 державних активів на концесію», — повідомив Гончарук під час інвестиційного саміту Європейського банку реконструкції та розвитку та країн-членів Східного партнерства.

  Також Кабмін має намір презентувати інвесторам на початку грудня в Лондоні перший список підприємств приватизації в рамках road show.
   
  Підготовку нових концесійних об'єктів і приватизаційного списку прем'єр анонсував у ході дискусії на першому Інвестиційному саміті Європейського банку реконструкції та розвитку для країн-членів Східного партнерства в Лондоні.

  3 жовтня Верховна рада ухвалила закон про концесію. За нього проголосувало 257 депутатів. 17 жовтня президент Зеленський цей закон підписав.

  Цим законом передбачається врегулювати умови передачі державного та комунального майна у приватну власність. Депутати сподіваються, що це дозволить підвищити інвестиційну привабливість України та дозволить залучити інвестиції в оновлення інфраструктурних проєктів, зокрема портів, аеропортів, доріг тощо.

  Концесія — це форма державно-приватного партнерства, що передбачає передачу об'єктів державної власності (таких як дороги, аеропорти, підприємства тощо) у тимчасове користування приватним підприємствам.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ