рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд вирішив ліквідувати Офіс фінконтролю

  • Розсилка
  Держаудитслужба фінансуватиметься за рахунок коштів, передбачених для Офісу фінансового контролю - Уряд вирішив ліквідувати Офіс фінконтролю
  Держаудитслужба фінансуватиметься за рахунок коштів, передбачених для Офісу фінансового контролю

  Замість Офісу фінконтролю залишиться Держаудитслужба

  Кабінет міністрів скасував рішення про реорганізацію Державної аудиторської служби та ліквідував Офіс фінансового контролю. Відповідна постанова № 388 від 20 травня опублікована на Урядовому порталі.

  Також уряд утворив комісію з ліквідації Офісу фінансового контролю та призначив її головою заступницю голови Державної аудиторської служби Юлію Солянік.

  Держаудитслужба фінансуватиметься у 2020 році за рахунок коштів, передбачених для Офісу фінансового контролю.

  Крім того, Кабмін вніс зміни до постанови про граничну кількість працівників Держаудитслужби, вказавши, що в апараті ця цифра становить 594 одиниць (в Офісі контролю було 800), а в територіальних органах - 2708 (В Офісі контролю було 1512).

  Як повідомлялося, 11 грудня 2019 року Кабмін ухвалив рішення про реорганізацію Держаудитслужби та створення Офісу фінансового контролю, діяльність якого буде координуватись урядом через міністра фінансів.

  Керівником Офісу фінансового контролю 24 січня 2020 року став Ігор Буграк. 24 квітня уряд звільнив Буграка.

  29 квітня Кабінет міністрів призначив головою Держаудитслужби Геннадія Пліса, який працював заступником міністра фінансів Оксани Маркарової в уряді Олексія Гончарука.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ