Зеленський доручив прискорити доставку товарів з-за кордону: готові усунути податки та акцизи

Зеленський доручив прискорити доставку товарів з-за кордону: готові усунути податки та акцизи

Зеленський готовий усунути митників, які не розуміють завдань воєнного часу.

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду, РНБО і Верховній Раді максимально прискорити постачання всіх необхідних товарів з-за кордону. Про це глава держави повідомив у зверненні.

«Насамперед це стосується продуктів харчування, пального та інших товарів, які задовольняють базові потреби суспільства. Війна – не час для того, щоб бюрократи, карʼєристи з різних відомств ускладнювали забезпечення людей. Ми хочемо максимально спростити проходження через митницю всіх товарів, які необхідні зараз українцям», – підкреслив він.

Зеленський висловив готовність на час воєнного стану прибрати податки та акцизи. Держава також готова усунути митників, які не розуміють завдань воєнного часу.

«Наші кордони повинні бути відкритими для всього, що потрібно українцям. Чекаю відповідних рішень до кінця дня. А потім – і підтримки від народних депутатів.Бо кожен зараз повинен працювати тільки на українців, тільки на нашу державу, на оборону. Не на амбіції. Не на страхи. Не на бюрократію. Все – для захисту України!» – підкреслив президент.

До слова, Міністерство оборони України спільно з аналітичною системою YouControl та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили онлайн платформу «Люди для України». Мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії всіх волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО. Платформа дозволить профільним фахівцям МОУ в реальному часі відслідковувати можливості волонтерів по закриттю конкретних потреб для армії.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: