рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Будівля історичного гастроному на Хрещатику може стати дев’ятиповерховою

  документ
  • Розсилка
  <p>Будівля Центрального гастроному на Хрещатику після пожежі у червні 2017 року</p> - Будівля історичного гастроному на Хрещатику може стати дев’ятиповерховою

  Будівля Центрального гастроному на Хрещатику після пожежі у червні 2017 року

  Фото: Станіслав Груздєв, Главком

  Раніше проєкт реставрації будівлі мав зберегти триповерхову висотність

  Департамент містобудування і архітектури Київської міської держадміністрації оприлюднив скан-копії містобудівних умов та обмежень, що видані восени 2019 року. Серед них є і документ, виданий для проєктування реконструкції будівлі Центрального гастроному на Хрещатику, що згоріла у 2017 році.

  Згідно з документом, висота частини будівлі колишнього Центрального гастроному на розі Хрещатика і Богдана Хмельницького, яка підлягає реконструкції, – 27 метрів (приблизна висота дев’ятиповерхового будинку). Про це пише Хмарочос.


  13_60

  Нагадаємо, будівля колишнього Центрального гастроному на Хрещатику, 40/1 згоріла 20 червня 2017 року.

  Власник будівлі заявив, що причинами загоряння стали погодні умови, які тоді відрізнялись особливою пожежонебезпечністю. 

  В кінці грудня 2018 року Департамент охорони культурної спадщини КМДА розглянув і погодив реставрацію пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення на вул. Хрещатик, 40/1. 

  У травні 2019 року повідомлялося, що столична влада схвалила проект реставрації колишнього Центрального гастроному на Хрещатику, 40/1 архітектора Володимира Ніколаєва. Згідно з проектом відновлення, надбудовувати історичну будівлю не будуть, однак замість підвалу облаштують два підземні поверхи: на одному будуть технічні приміщення, на іншому - паркінг. Реставрація буде коштувати близько 10 мільйонів доларів, говорять автори проекту.

  Читайте також матеріал 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ