Іноземці пограбували квартиру пенсіонерки, вдершись через вікно на другому поверсі
![Іноземці пограбували квартиру пенсіонерки, вдершись через вікно на другому поверсі](/img/article/7023/12_main-v1598871750.jpg)
Під час втечі грабіжників затримали оперативники
До чергової частини Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення від працівників поліції охорони про те, що у квартирі на Чоколівському бульварі спрацювала охоронна сигналізація. За вказаною адресою виїхали група швидкого реагування, наряд поліції охорони та слідчо-оперативна група районного підрозділу.
Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.
«Прибувши на місце події, оперативники помітили двох чоловіків, які вийшли з під’їзду будинку та при появі поліцейських почали тікати. Правоохоронці наздогнали незнайомців та зупинили їх для перевірки. Під час поверхневого огляду працівники поліції виявили у них речі, які належать 63-річній місцевій мешканці», - розповіли правоохоронці.
Слідчі з’ясували, що фігуранти проникли до квартири на другому поверсі шляхом віджиму вікна.
Злодії зібрали в оселі киянки гроші, золоті та срібні прикраси та годинники.
Зловмисників затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ними виявились уродженці іншої країни, 1977 та 1988 років народження, які неодноразово потрапляли у поле зору працівників поліції за порушення правил дорожнього руху.
Слідчим Солом’янського управління поліції повідомлено фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає позбавлення волі до шести років.
Як повідомлялося, нещодавно у закладі харчування на вулиці Мечникова в Печерському районі Києва двоє іноземців викрали у відвідувача гаманець.
Коментарі — 0