рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На бульварі Шевченка відреставровано історичну будівлю (фото)

  • Розсилка
  Реставрацію будинку №3 на бульварі Тараса Шевченка було проведено протягом року - На бульварі Шевченка відреставровано історичну будівлю (фото)
  Реставрацію будинку №3 на бульварі Тараса Шевченка було проведено протягом року
  Фото: Департамент культури КМДА

  Пам'ятник київської архітектури знаходився в незадовільному стані

  У Києві на бульварі Тараса Шевченка на замовлення Департаменту культури завершено реставрацію будинку № 3, що є пам’яткою архітектури і який довгий час знаходився у незадовільному стані, а окремі його частини навіть в аварійному.

  У жовтні 2018 року нарешті було розпочато реставрацію пам’ятки, а у 2019 р., - всі роботи вже були завершені. Про це повідомляє пресслужба Департаменту культури КМДА.

  Будівля знаходиться в центрі міста і є втіленням його історичної частини, тож основним завданням для влади міста стояло зберегти обличчя київської архітектури 19 століття.

  «Довгі роки ми ходили повз пам’ятку і нарешті сьогодні маємо ще одну відремонтовану будівлю. Ще одна спільна перемога!» - прокоментувала завершення робіт директорка Департаменту культури Діана Попова.

  Таким чином, у 2017-2018 роках тривали роботи з ремонту даху, та перекриття; 2018-2019 – реставрація фасадів, встановлення системи сніготанення, реставрація балконів. Замінено також водостічну систему, встановлено блискавкозахист.  Будинок на бульварі Тараса Шевченка, 3 було збудовано 1897-1898 роках і 50 років тому він став пам’яткою архітектури місцевого значення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ