У Київраді розглянуть петицію щодо будівництва над станцією метро «Героїв Дніпра»

  Про це повідомляє прес-служба Київради.
  Електронна петиція про зупинення будівництва над станцією метро «Героїв Дніпра» напрала необхідну кількість голосів для розгляду Київрадою. Петиція з вимогою зупинити будівництво ТРЦ на станції «Героїв Дніпра» вже набрала більше 10 тисяч голосів, тому київський міський голова Віталій Кличко доручив постійним комісіям
  • 19 Жовтня, 2016, 09:28
  • Розсилка

  Про це повідомляє прес-служба Київради.

  Електронна петиція про зупинення будівництва над станцією метро «Героїв Дніпра» напрала необхідну кількість голосів для розгляду Київрадою.

  Петиція з вимогою зупинити будівництво ТРЦ на станції «Героїв Дніпра» вже набрала більше 10 тисяч голосів, тому київський міський голова Віталій Кличко доручив постійним комісіям Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також з питань транспорту, зв'язку та реклами розглянути електронну петицію в установленому порядку.  Нагадаємо, у вересні кілька десятків активістів прийшли до будівлі Київської міської державної адміністрації з вимогою зупинити будівництво торгового центру біля станції метро «Героїв Дніпра».

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що станція метро «Героїв Дніпра» тріснула навпіл.

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ