рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Данія підтримає «зелену» енергетику України наданням позик під 0%

  нова енергія
  • Розсилка
  Данія фінансово підтримає «зелену» енергетику України - Данія підтримає «зелену» енергетику України наданням позик під 0%
  Данія фінансово підтримає «зелену» енергетику України

  Термін погашення позик складе до 10 років

  Данія надасть Україні безвідсоткові позики для фінансування проектів у сферах відновлюваної енергетики та енергоефективності, водопостачання та очищення стічних вод.

  Про це йдеться у програмі Danida Business Finance, повідомляє Міністерство фінансів. 

  «Допомога надається країнам, що розвиваються для фінансування проектів у сферах відновлюваної енергетики та енергоефективності; води та стічних вод. Фінансування відбувається шляхом надання комерційним банком або фінансовою установою з представництвом у Королівстві Данія позик уряду України або українським суб'єктам господарювання під державні гарантії», - говориться у документі.

  DBF пом'якшить умови кредиту шляхом надання допомоги, яка передбачає субсидію у вигляді процентних виплат на весь період кредитування, експортну кредитну премію і банківську маржу.

  З урахуванням допомоги DBF позики будуть безвідсотковими, а термін їх погашення складе до 10 років. Вони також можуть покривати до 100% вартості проекту.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ