«Метінвест» спрямував на розвиток тактичної медицини майже 15 млн грн

Волонтерська ініціатива
«Метінвест» спрямував на розвиток тактичної медицини майже 15 млн грн
Навички такмеду будуть корисні не тільки солдатам
фото: «Метінвест»

Компанія сприяє розвитку тактичної медицини, зокрема, проводить навчання

З 2022 року навчання тактичній медицині від благодійного фонду PULSE пройшли 25 тисяч військових в Україні. Завдяки фінансовій підтримці донорів, зокрема, Групи «Метінвест», тренінги проводяться безплатно. За час співпраці у межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт Ріната Ахметова» компанія спрямувала на це майже 15 млн грн.

Благодійний фонд PULSE було створено на початку повномасштабного вторгнення з метою порятунку життів військових Сил оборони України. Для цього організація сприяє розвитку тактичної медицини, зокрема, проводить навчання. Як надійна опора держави в умовах війни, «Метінвест» підтримує цю ініціативу й надає PULSE фінансову допомогу.

Усі кошти йдуть на організацію навчання. Першочергово це дозволяє забезпечити матеріально-технічну базу тренінгів: якісні матеріали для відпрацювання навичок, логістику, оплату послуг інструкторів. Наразі на підтримку важливої справи «Метінвест» спрямував майже 15 млн грн.

Щоб поширити знання з тактичної медицини серед діючих та майбутніх військових та резервістів, PULSE також ініціював відеопроєкт «Голоси Такмеду». У ньому взяли участь українські митці – актори, співаки, ведучі. Кожен та кожна з них озвучили відео про критичні навички та поняття тактичної медицини, щоб порятунок заговорив голосами, які важко не впізнати.

Під час презентації проєкту, на яку були запрошені партнери фонду, співзасновник PULSE Федір СЕРДЮК наголосив на необхідності системного розвитку тактичної медицини:

«Ми працюємо з Міноборони, з кожним видом і родом військ, щоб розбудувати спроможності такмеду. Але навіть застосовуючи всі можливі заходи – навчання, розбудову навчальних центрів, переливання крові тощо – ми не вирішимо питання тактичної медицини, якщо не виграємо битву всередині кожної людини. Цей проєкт саме про це. Я вдячний всім, хто «дав» нам свої голоси, які впізнають мільйони для того, щоб достукатися не тільки до розуму, а й до сердець українців. Цим проєктом ми кажемо: зробіть тактичну медицину частиною свого життя, пустіть її в свій інформаційний простір», – зазначив він.

Серед геров першої серії відео – актори Богдан Бенюк, В'ячеслав Довженко, Даша Малахова, Анна Саліванчук та Михайло Кукуюк, ведучі Олена Кравець та Анатолій Анатоліч, а також вокаліст гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець. Автори планують в перспективі продовжити зйомки з іншими відомими українцями.

Нагадаємо, PULSE на постійній основі співпрацює зі 100 військовими частинами та установами. З 2022 року навчання такмеду пройшли 25 тисяч українських захисників. Організація є авторизованим тренінговим центром Національної асоціації екстрених медичних техніків (США).

Мілітарна ініціатива бізнесмена Ріната Ахметова спрямувала на допомогу військовим і цивільним українцям понад 7,6 млрд грн від початку великої війни в Україні.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Спрощення системи виплат дозволить оперативно встановлювати членів родини, яким належить грошове забезпечення військовослужбовців
Уряд спростив систему виплат сім'ям полонених, зниклих безвісти та загиблих військових
Полтавський ГЗК входить до міжнародної групи компаній Ferrexpo (Велика Британія)
Полтавський ГЗК заявив про намагання незаконно стягнути з нього неіснуючий борг Новини компаній
Німецькі школярі не хочуть писати від руки
Освітяни б'ють на сполох: німецькі школярі розучилися писати
Виробник шоколаду Milka й печива Oreo отримав рекордні прибутки в РФ – Reuters
Виробник шоколаду Milka й печива Oreo отримав рекордні прибутки в РФ – Reuters
За результатами домовленостей понад 50 тисяч девайсів передають у межах Коаліції від Дитячого фонду ООН, Education Cannot Wait та Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA)
Литва стала першою країною, яка долучилася до «коаліції девайсів»: деталі
«Мобілізація більш ніж 15% чоловіків, які ще не мобілізовані, призведе до економічного колапсу в країні»
Масштабна хвиля мобілізації в Україні. Економічний експерт попередив про наслідки
Трудовий колектив вважає, що борг, який зараз намагаються стягнути з Полтавського ГЗК, був погашений майже 10 років тому
Працівники Полтавського ГЗК звернулися до Верховного Суду України через ризик зупинки їхнього підприємства Новини компаній
Непальський найманець під Бахмутом
Стало відомо, скільки непальців завербувала РФ на війну проти України
Японія має низку економічних проблем
Японія втрачає титул провідної економіки: аналітики зробили прогнози
Дата публікації новини: