На Донбасі двоє бойовиків-саперів підірвались на власноруч замінованій території

На Донбасі двоє бойовиків-саперів підірвались на власноруч замінованій території

За даними розвідки Міноборони, через відсутність та недостовірність наявних карт мінувань зростає кількість втрат особового складу противника у ході робіт по розмінуванню

Протягом поточного тижня на власному не облікованому мінному полі загинули два сапери одного з інженерно-саперних підрозділів противника. Це трапилось через відсутність та недостовірність наявних карт мінувань зростає кількість втрат особового складу противника у ході робіт на власноруч замінованій території. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

За даними військової розвідки, російсько-окупаційні війська продовжують заходи з удосконалення системи інженерних загороджень з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Зокрема, інтенсивно обладнуються нові та оновлюються вже існуючі ділянки мінно-вибухових загороджень. 

«Водночас, інженерно-саперні підрозділи противника активізували ведення інженерної розвідки місцевості у районах розташування своїх військ з метою виявлення не облікованих районів мінування та усунення раніше допущених порушень і помилок у ході мінувань в авральному порядку на виконання злочинних наказів російського окупаційного командування», - йдеться у повідомленні розвідки Міноборони.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі псують російську зброю: розгорнуті окупантами станції радіоелектронної боротьби створили перешкоди застосуванню дронів гібридної армії, три з яких розбилися через втрату контролю управління.

Крім того, бойовики на Донбасі під час тренувань випадково спалили п'ять бойових машин.

Як повідомлялось, що у райони передових позицій противник вивів спеціально підготовлені підрозділи, які перебувають у готовності одночасно на декількох напрямках, обстріляти власні позиції та цивільні об’єкти для провокування активізації бойових дій.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів