Найбільше українських пісень у радіоефірі – на Сумщині

Найбільше українських пісень у радіоефірі – на Сумщині
Найбільший показник (100%) мають шість ФМ-радіостанцій області
Фото з відкритих джерел

За даними Нацради, на другому місці після Сумщини – Рівненська область

За підсумками I півріччя Сумська область стала лідером серед регіонів нашої держави за часткою пісень українською мовою в ефірі радіостанцій.

За даними Нацради, на другому місці після Сумщини – Рівненська область (82%), на третьому – Івано-Франківська (72%). Про це повідомила представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко у Facebook.

«Моніторинги, проведені представництвом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області в I півріччі 2021 року, зафіксували, що добовий обсяг пісень українською мовою становить 84%», – йдеться у дописі.

.jpg

Інфографіка Нацради з питань телебачення та радіомовлення

Найбільший показник (100%) мають шість ФМ-радіостанцій області – в Конотопі, Ромнах, Тростянці, Охтирці, Білопіллі та Шостці. Загалом на Сумщині моніторили 11 місцевих телерадіокомпаній.

Згідно із законодавством в ефірі вітчизняних радіостанцій україномовних пісень має бути не менше 35% від загального обсягу. На сьогодні середньозважений загальноукраїнський показник – 57%.

Нагадаємо, нещодавно працівниця столичної IT-фірми потрапила в мовний скандал – вона обурилася введенням нових норм щодо вживання української мови і назвала правила маразмом. Вона заявила, що це маразм і вона «не переварює» державну мову.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: